Macera Oyunları

0/0

Macera Oyunları Facebook oyunları , facebook oyunları oyna , yeni facebook oyunları , facebook , komşu çiftlik , facebook komşu çiftlik

Pirana Okyanusta Pirana Okyanusta Etrafta katliam yapan piranayı yöneterek küçük balıkları ve insanları yiyeceksiniz. Amacınız en çok puana ulaşmak ve büyük balıklara yem olmamak. Oyunu mouse ile oynayacaksınız. Facebook oyunları iyi eğlenceler diler.

Azman'dan Kaçış Azman'dan Kaçış Gargamel'in kedisi ve Şirinler'in düşmanı Azman minik şirinleri kovalıyor. Şirinler ile Azman'dan kaçarak bitiş çizgisine varıyorsunuz. Daha sonra ise oyunu tamamlıyorsunuz. Oyunu yön tuşları ile oynayabilirsiniz. Facebook oyunları iyi eğlenceler diler.

Ateş ve Su Ateş ve Su Ateş ve Su macera başlıyor. Ateş çocuk ve Su kız ile maceralı bir şekilde kapıya ulaşmaya çalışıyorsunuz. Ateş çocuk ile su, Su kız ile ateşten uzak durun ve levelleri tamamlayın. Ateşi W,A,S,D ile kontrol ederek, Suyu Yön tuşları ile kontrol edebiliyorsunuz. Facebook oyunları sitesi sizler için yeni ve güzel facebook oyunları oyna içeriği ekliyor.

0/0